NEFL Fixtures * All knock out competitions twenty minutes extra time & penalties if required. All NEFL Women’s Fixture inquiries to women@nefl.ie .

 

MONDAY 18 OCTOBER.

UHY Farrelly, Dawe, White Women’s Div South:

Balrath 3 Parkvilla 1

UHY Farrelly, Dawe, White Women’s Div North:

Dundalk NRS Drogheda Town;

Albion 0 Bellurgan 6

 

TUESDAY 19 OCTOBER,.

Div 2:

Drogheda Town OFF Newtown,

 

WEDNESDAY 20 OCTOBER.

40 Year Cup quarter final:

Parkvilla 1 Trim Celtic 0.

UHY Farrelly, Dawe, White Women’s Div North:

Quay Cel NRS Bellurgan,

 

THURSDAY 21 OCTOBER,

Superior Racking & Shelving Div 3 Group A:

Robinstown 2 Bohermeen 0

Superior Racking & Shelving Div 3 Group B:

Albion 2nds 2 Parkvilla 2nds 0.

Ardee Cel 2nds 3 Donacarney 2nds 7

 

FRIDAY 22 OCTOBER,

40 Year Cup quarter final:

Chord Celtic 4 Kentstown 3

Tully Bookmakers Challenge Cup third round:

Rock Celtic OFF Johnstown. (Johnstown unable to fulfil fixture)

UHY Farrelly, Dawe, White Premier Div:

Muirhevna Mor 3 OMP 2

O’Neills Sports Div 1:

Ardee Cel 2 Albion 0

Superior Racking & Shelving Div 3 Group A:

Lourdes Cel 3 BJD Cel 5.

 

SATURDAY 23 OCTOBER,

Leinster Jun Cup

Parkvilla 1 Lorcan Celtic 1 AET 4-3 PENS

Div 2:

Drogheda Town OFF Torro; Drogheda town unable to fulfil fixture

Oldcastle NRS Kingscourt

Superior Racking & Shelving Div 3 Group B:

Chord Cel 2nds OFF Glenmuir 2nds Glenmuir unable to fulfil fixture

OMP 2nds 3 Carrick 2nds 2;

Square 2nds 5 Kentstown 2nds 1.

Superior Racking & Shelving Div 4 Group A:

Robinstown 2nds 0 Slane 8;

Torro 2nds 5 Abbey Cel 2nds 2;

Johnstown 2nds 4 Termonfeckin 2nds 2

Superior Racking & Shelving Div 4 Group B:

Athboy 2nds 6 Castle Villa 2

Enfield 2nds 4 Kells Cel 2nds 2.

 

SUNDAY 24 OCTOBER,

Tully Bookmakers Challenge Cup second round:

Trim Celtic 10 Sporting BJD 1.

O’Neill Shield third round:

Robinstown 1sts 1 Albion 3rds 0.

UHY Farrelly, Dawe, White Premier Div:

Carrick Rov 4 Bay FC 3

O’Neills Sports Div 1:

Termonfeckin 1 Square Utd 0

Div 2:

Kells Cel 2 Trim Cel 2nds0

Newtown 1 Walshestown 4;

Virginia 4 Glenmuir 1.

Superior Racking & Shelving Div 3 Group A:

Abbey Cel 6 Bohermeen 0

Enfield 7 Navan Town Cosmos 1

Superior Racking & Shelving Div 4 Group B:

Trim Cel 3rds 5 Electro 3.